BİZİMLE YELKEN AÇIN

Batık şehirlerin kalıntıları üzerinde şnorkelle deniz kaplumbağalarının arasında yüzmek, kim bilir, hatta yunusları ve uçan balıkları görme şansını yakalamak! Geleneksel gulet yatlarımızın güvertelerinden muhteşem gün batımlarını izlemek...

İşte hepimizin bu yoğun tempolu iş hayatımıza ara vererek tatil rüyamız. Bir haftalık mavi yolculuk, günübirlik ya da yarım günlük hatta 2 saatlik tekne gezilerimizden birine katılarak doğal güzelliğiyle göz kamaştıran adalara, koylara ayak basarak rüyanızı gerçekleştirmenin yolları.

TEKNELERİMİZ

Mavi yolculuğun tadını çıkarmak için denizci olmanıza gerek yok. Yatlarımız, geniş kabin ve geleneksel duşlarıyla maksimum konfor için tasarlanıp yerel gulet geleneğine göre üretilmiştir. Güvertenin hem üstünde hem altında bulunan sosyal yaşam alanlarımız, on iki kişilik misafir grubun kendini kalabalık hissetmeyecek kadar geniştir.
Kendinize ait gulet tipi bir yatın olmasını hayal ettiniz mi hiç? Guletlerimize bir göz atın; gulet satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Kasapoglu V gulet for sale
Lycian Pearl Kasapoglu Yachting
The Kasapoglu -gulet for sale
Kasapoglu 3-gulet-for-sale
Kasapoglu 2 -gulet-cruises gulet for sale
KEŞFET

Theimussa Pension

Theimussa Pension

Theimussa Pension

Aile için tasarlanmış Oda-Kahvaltı Pansiyonumuz, Antalya iline bağlı Demre ilçesinde bulunan Üçağız köyünün merkezinde yeralmaktadır. Sade dekorasyonu, klima ve modern banyolarıyla güzel mobilyalı odalarımızda dört kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.

Mutfağımızda her gün köy ve çevrede üretilen taze ve yerel malzemeler kullanılarak geleneksel Türk kahvaltısı hazırlıyoruz

TOP