Tur Güzergahları ve Günübirlik turlar

Tekne turlarımızda kendi rotanızı hazırlayın

Özel charter yat turlarımızın her biri, müşterinin kendi ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilebilir. Ancak, ülkemizin bu bölgesine iyi bilmiyorsanız, bu rotalardan birini seçebilir veya kendi özel rotanızı belirlemek için bunları örnek alıp, küçük uyarlamalar yapabilirsiniz.

Günübirlik turlar & Tur Güzergahları

Günübirlik, yarım günlük, 2 saatlik veya saatlik geziler için birçok seçeneğiniz bulunuyor. En çok rağbet gören tekne gezilerinden biri, antik harabeleri görebileceğiniz, berrak sularda yüzebileceğiniz ve belki de yunusları, uçan balıkları veya deniz kaplumbağalarını görebileceğiniz 12 adalar turudur. Tüm seçeneklerimizi görmek için bize danışmaktan çekinmeyin.

WhatsApp:+90 532 272 6407
Email: alikasapoglun@gmail.com

Theimussa Pension

Tatilinizin başında veya sonunda, aile tarafından işletilen güzel ve huzurlu deniz kenarında güzel ve huzurlu bir köyde yer alan, aile tarafından işletilen sakin bir pansiyonda Oda & Kahvaltı konaklamak isterseniz, Theimussa Pansiyonumuz sizi cezbedecektir.

Aile tarafından İşletilen

Theimussa Pansion

Ailemiz tarafından işletilen Oda & Kahvaltı tesisimiz, Antalya ili Demre ilçesine bağlı Üçağız köyünün merkezinde yer almaktadır. Sade dekorasyon, klima ve modern banyolu güzel mobilyalı odalarımız dört kişiye kadar misafir ağırlamaktadır. Türk kahvaltısı, her gün mutfağımızda, köyden ve çevresindeki taze yerel malzemeler kullanarak hazırlanmaktadır. Mutfağımızda her gün köy ve çevrede üretilen taze ve yerel malzemeler kullanılarak geleneksel Türk kahvaltısı hazırlıyoruz

TOP