Geziler - bir saatten bir güne kadar

Bir saatlik tur

Kekova Tekne gezisi, yol boyunca huzur bulacağınız koyları ve tarihi kalıntıları ziyaret ederek pitoresk Üçağız köyünden yelken açarsınız; ve Simena adasında kaleyi ziyaret etme imkanı bulursunuz. Ünlü batık Simena şehrini görebilir ve istediğiniz bir koyda demir atıp yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ve daha sonra Üçağız'a dönerek gezinizi tamamlamış olursunuz.

 

İki saatlik tur

Kekova Tekne gezisi, yol boyunca huzur bulacağınız koyları ve tarihi kalıntıları ziyaret ederek pitoresk Üçağız köyünden yelken açarsınız; ve Simena adasında kaleyi ziyaret etme imkanı bulursunuz. Ünlü batık Simena şehrini görebilir ve istediğiniz bir koyda demir atıp yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu iki saatlik turumuzda gezinizi tamamlamak için Üçağız'a dönmeden önce Akvaryum Koyu'nda da demir atıp yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Günübirlik Kekova Turu

Kekova Tekne gezisi, yol boyunca huzur bulacağınız koyları ve tarihi kalıntıları ziyaret ederek pitoresk Üçağız köyünden yelken açarsınız; ve Simena adasında kaleyi ziyaret etme imkanı bulursunuz. Birlikte gezerken Batık Şehrin büyüleyici kalıntılarını görecek, Akvaryum Koyu, Hamidiye, Gökkaya koyu ve köyüne yelken açacak ve Üçağız'a dönmeden önce Mavi Mara'yı ziyaret edeceksiniz.

 

Fiyat ve kontenjan veya diğer sorularınız için bize kısa bir mesaj atın.

TOP